Jeśli tej zimy zależy ci na ptakach, musisz się ich pozbyć, jeśli ten podstawowy produkt kosztuje 41 centów.

opakowanie 0,5 kg można kupić za około 41 pensów , czyli około 0,47 euro , co pozwala na odłożenie kilku kawałków, pokrojonych na małe kawałki, dla ptaków, gdy gotujesz go samodzielnie, pod warunkiem, że ugotowałeś go po prostu w wodzie, bez soli, bez oleju, bez masła, bez sosu i przypraw.

Aby przygotować prosty i zbilansowany posiłek zimowy dla ptaków, możesz na przykład:

ًZobacz więcej na następnej stronie